Türk Hava Yolları AnadoluJet firması ile ortaklaşa kampanyası tatil sürecini daha indirimli hale getirecek. Özel seyahat kampanyası ucuza bilet fırsatı sunuyor. Şirket anlaşması gereğince 449 TL'ye bilet satın alınabilecek. Bilet satın alma dönemi ile biletin satın alındığı dönem farklı olabilir.

Sevdiklerinizle birlikte uzun süredir planladığınız yurtiçi tatilin tam zamanı. Farklı illerde konaklama fikri olanlar fakat yurt içi uçuşlarda gittikçe artan bilet fiyatlarından kaynaklı olarak ekonomik zorluk yaşayanlar bu haber size. Bütçeyi destekleyici indirimli uçak bileti kampanyası geldi.

UCUZA BİLET SATIN AL KAMPANYASI BİLETLEME DÖNEMİ

Ucuza bilet kampanyasından yararlanmak isteyenler 10 ve 11 Mayıs tarihleri arasında bilet alımını gerçekleştirmelidir. 449 TL'den sabit fiyatla satışa çıkan biletler için uçuş dönemi ise 1 Kasım 2023 ile 15 Ocak 2024 tarihleri arasını kapsamalıdır.

UCUZA BİLET SATIN AL KAMPANYA ŞARTI NEDİR?

Kampanya Türk Hava Yolları'nın İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da İstanbul Havalimanı'na varışlı olacak şekilde tek yönlü kullanılmalıdır. Ekonomi kabin uçuşlarında geçerlidir. Tek yön ücret üzerinden uygulanan bu kampanya yurtiçi uçuşlarda geçerlidir. Kıbrıs Havalimanına yapılacak uçuşlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

UCUZA BİLET SATIN AL KAMPANYA BİLET FİYATI

Kampanya dönemi devam ederken tüm ücretlendirmeler Eko Fly ücret sınırı kapsamında 449 TL'ye denk geliyor. Ekstra Fly ücret sınıfına dahil olanların 569 TL'den ödemesini yapması gerekiyor. Prime Fly ücretsiz sınıfına dahil olanlar ise 599 TL ödüyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin biletleme ile rezervasyon işlemini aynı dönemde yapması gerekiyor. Rezervasyon yapılmış fakat bilet satın alınmamışsa biletleme süreci geçerli olmuyor.

KOLTUK SAYISI SINIRLANDIRILDI!

Kampanya dönemi devam ederken Eko Fly sınıfı üzerinden alınan biletlerde değişiklik uygulanmıyor. İptal etme hakkı verilmiyor. Kampanya dışına çıktığında eski fiyatlar üzerinden satın alma işlemi tamamlanabilir. Türk Hava Yolları kampanya dönemi boyunca 125 bin adet AnadoluJet ise 140 bin adet koltuk sınırlaması getirdi.