Uşak’ta hafta sonu için nöbetçi olacak eczaneler ve iletişim bilgileri açıklandı. Yetkililer, vatandaşların ani sağlık sorunlarına karşı nöbetçi eczaneleri kullanmalarını tavsiye etti. İşte Uşak’ta hafta sonu için nöbetçi eczaneler ve adresleri:

Hafta sonu Uşak’ta yaşayanlar veya ziyaret edenler, sağlık problemleriyle karşılaşmamak için tedbirli olmalılar. Olası bir durumda ise nöbetçi eczanelerden yararlanabilirler. Uşak’ta hafta sonu için nöbetçi olacak eczaneler ve iletişim bilgileri şöyle:

UŞAKTA 28-29 EKİM NÖBETÇİ ECZANELER

Uşak Haber'deki bilgiye göre, 28 Ekim Cumartesi günü Uşak merkezde üç eczane nöbetçi olacak. Bunlar Zümrüt Eczanesi, Selcen Eczanesi ve Aşiyan Eczanesi. Zümrüt Eczanesi Karaagaç Mahallesi’nde, Selcen Eczanesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde, Aşiyan Eczanesi ise İslice Mahallesi’nde bulunuyor. Nöbetçi eczanelerin telefon numaraları ise şöyle: Zümrüt Eczanesi 223 06 57, Selcen Eczanesi 224 56 57 ve Aşiyan Eczanesi 215 82 31.

29 Ekim Pazar günü de Uşak merkezde üç eczane nöbetçi olacak. Bunlar Yağız Eczanesi, Göksel Eczanesi ve Dülgeroğlu Eczanesi. Yağız Eczanesi Fatih Mahallesi’nde, Göksel Eczanesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde, Dülgeroğlu Eczanesi ise İsmet Paşa Caddesi’nde bulunuyor. Nöbetçi eczanelerin telefon numaraları ise şu şekilde: Yağız Eczanesi 216 75 75, Yağız Eczanesi 215 40 04 ve Dülgeroğlu Eczanesi 223 69 45.

Editör: Uşak Son Dakika