Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Yapı Kredi, müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetlerine büyük önem veriyor. Son dönemde özel bankaların kredi kampanyaları dikkat çekerken Yapı Kredi’den ciddi bir atak geldi. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre, acil nakit arayanlara uygun koşullarda kredi desteği verilecek.

Bütçesine en uygun koşullarda kredi arayanlar bankaların güncel kredi kampanyalarını takip ediyor. Özel bankalar arasında önemli bir yere sahip olan Yapı Kredi’den müşterilerini sevindirecek duyuru geldi. Yapı Kredi, düşük faizli ve 3 ay erteleme avantajı olan kredi kampanyasını resmi web sitesinden duyurdu. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler Yapı Kredi’den 50 bin TL limitli 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi kullanabiliyor.

YAPI KREDİ 3 AYA KADAR ERTELEMELİ KREDİ

İhtiyaçlarını hemen karşılamak için acil nakit arayanlara kaçırılmayacak fırsat Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi’nin 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi kampanyası sayesinde müşteriler aradığı nakit paraya anında kavuşsa da ödemelere 90 gün sonra başlıyor. Bütçesine en uygun koşullarda kredi çekmek isteyenler Yapı Kredi’nin bu kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

YAPI KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Bankadan kredi kullanacakların en çok araştırdığı konu muhakkak kredi – faiz oranları oluyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi kampanyasında düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Yapı Kredi’den 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 33 ay vade seçeneğinde yüzde 2.79 faiz oranı uygulanıyor.

YAPI KREDİ 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK ÖDEMESİ

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi resmi web sitesinden yaptığı duyuruda ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu paylaştı. Buna göre Yapı Kredi’den 50 bin TL krediyi 3 ay erteleme avantajıyla 33 ay vadede çekmek isteyenler için yüzde 2.79 faiz oranından yapılan hesaplamada aylık taksit tutarı 2 bin 574 TL oluyor.