Bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Yapı Kredi yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir kampanyaya imza attı. Geçen yılın kasım ayından beri devam eden emekli promosyon yarışında Yapı Kredi diğer bankaları geride bırakmaya kararlı. Müşterilerine her zaman avantajlı bankacılık hizmetleri sunan Yapı Kredi emekli promosyon kampanyasını duyurdu. Yeni yılda emekli maaşını Yapı Kredi bünyesinden almak isteyenlere 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon ödemeleri yapılacak.

Yapı Kredi 7.500 TL Emekli Promosyon Kampanyası

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan özel bankalardan Yapı Kredi emekli müşterilerine sağladığı cazip fırsatlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre yeni yılda emekli promosyon kampanyası ödemelerinde güncellemeye gidildi. Bankacılık sektöründeki özel ve kamu bankalarıyla rekabet halinde olan Yapı Kredi emekli promosyonu ödemelerinde çıtayı zirveye taşıdı. Bu kapsamda Yapı Kredi ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında yapılan anlaşmaya göre emeklilere 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon ödenecek.

Yapı Kredi 2023 Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Geçen yılın son aylarında emekli maaş müşterisi sayısını arttırmayı hedefleyen Yapı Kredi bu kapsamda emekli maaş promosyonu kampanyasını güncelledi. 2023 yılında emekli maaşını Yapı Kredi’den almak isteyen emeklilere kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi’nin de emekli promosyonları aylık tutarına göre değişiklik gösteriyor. Yapı Kredi kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre emekliler 3 yıl boyunca maaşlarını bankadan alma sözüne karşılık anında nakit promosyon ödemesi alacak.

Duyuruda, emekli aylığı 3.499 TL’ye kadar olanlara bankadan 4 bin 200 TL nakit promosyon ödeneceği açıklandı. Ayrıca SGK emekli maaşı 3.500 ile 7.499 TL arasında olanlara 4 bin 900 TL nakit, emekli maaşı 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olanlara ise 6 bin 300 TL nakit promosyon ödenecek. Emekli aylığı net 10.000 TL ve üzeri olan Yapı Kredi emekli maaş müşterilerine anında 7 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Öte yandan ek ödül taahhütnamesini imzaladıktan sonraki 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı verip ödeme yapanlara maaştan bağımsız 200 TL ek nakit ödül verilecek.

Yapı Kredi Emekli Promosyon Kampanyası Şartları

Yapı Kredi bankasının SGK ile anlaşmalı verdiği emekli promosyon kampanyasına katılım 31 Ocak 2023’te sonlanacak. Bu tarihe kadar ilk kez kredi kartı alıp 28 Şubat’a kadar 500 TL harcama yapanlara ek 300 TL nakit promosyon ödülü verilecek. Bu kampanyadan 1 Ocak 2023 tarihi itibarıyla Yapı Kredi’den promosyon taahhüdü bulunan ve SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamayacak.

Editör: Hidayet Kıran