Türkiye’de son dönemde vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik bankalardan destek gelmeye devam ediyor. 20.000 TL’ye kadar Garanti BBVA tarafından faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyası duyuruldu.

Nakit sıkıntısı devam eden vatandaşlara yönelik bir yandan devlet destekleri verilmeye devam ederken, diğer yandan bankalardan da cazip kredi ve nakit avans destekleri duyurulmaya devam ediyor. Garanti BBVA tarafından faizsiz kredi ve nakit avans desteği sağlanacak.

10.000 TL FAİZSİZ KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI!

Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olanlara özel 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi verilecek. Faizsiz krediye ek olarak 10.000 TL’ye kadar da taksitli nakit avans sunulacak. Toplamda 20.000 TL’ye kadar ödeme yapılması hedefleniyor.

15 Ağustos – 13 Eylül 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip, ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ adımlarını takip ederek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerin krediden yararlanması sağlanacak. 10 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranları geçerli olacak. Kredi başvurusunda bulunmak için mobil üzerinden ‘’Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi’’ adımlarının takip edilmesi yeterlidir.

10 BİN TL FAİZSZİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS VERİLECEK!

Garanti BBVA tarafından 10 bin TL faizsiz krediye ek olarak 10.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans da kullandırılacak. Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden bireysel kredi kartı başvurusu yapan ve başvurularını onaylanan kişilere 6 ay taksitli olarak nakit avans kullandırılacak. Kredi kampanyasından ve taksitli faizsiz nakit avans fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşların ilk kez Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olması ve bireysel kredi kartı başvurusunda bulunması şartı aranıyor.

15 Ağustos – 13 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında vatandaşların nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümler sağlanması hedefleniyor. Mobil üzerinden anında başvuru adımları tamamlanarak toplamda 20.000 TL’ye kadar faizsiz olarak nakit kredi ve taksitli nakit avans kullanılabilecek.  

Editör: Uşak Son Dakika