Türkiye’de son dönemde artan enflasyon ve diğer ekonomik etkenler sonrasında banka kredilerine talep de artmaya başladı. Özellikle acil nakit ihtiyaçlarına çözüm arayanlar İş Bankası’nın Anında Kredi paketini tercih etmeye devam ediyor.

Aylık düşük taksit oranları ve özel faiz oranları ile vatandaşların İş Bankası’nın ihtiyaç kredisinden yararlanmaları sağlanacak. Avantajlı faiz oranlarından yararlanarak uygun geri ödeme koşulları ile geri ödemeler yapılabilecek.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ PAKETİ ŞARTLARI NELER?

Nakit ihtiyaçları için İş Bankası’nın avantajlı Anında Kredi fırsatından yararlanmak isteyenlerin hızlı başvuru adımlarını takip ederek ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek. 70.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için özel oranlar sağlanacak.

Kredi tutarı 100.000 TL üzeri olan krediler için vade 12 ay ile sınırlı olurken, 50000 TL ve 100.000 TL’ye kadar kredilerde için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki kredilerde ise azami 36 aya kadar vade uygulanabiliyor. Söz konusu kredi kapsamında ise 70 bin TL’ye kadar kredi kullandırılacak.

70 BİN TL İHTYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU!

Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan Anında Kredi kampanyası kapsamında 70.000 TL kredi kullanacak kişiler için örnek ödeme tablosu da belirlendi. Bankanın resmi kredi hesaplama tablosuna göre 24 ay vadede 70 bin TL Anında Kredi için aylık 4.423 TL taksit tutarı hesaplanıyor. Faiz oranları ise yüzde 2,80 olarak belirlenmiş durumda.

ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası’nın Anında Kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşların şubeye gitmeden hızlı işlem yapmaları sağlanacak. Bu kapsamda İŞCep, internet şubesi veya bankamatiklerden başvuru yapılabiliyor. Çekilecek kredi tutarı İş Bankası’ndaki vadesiz hesaba anında aktarılmaktadır.

İşCep üzerinden başvuru yapacak kişilerin: ‘’Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi’’ adımlarını takip ederek işlemlerini tamamlamaları mümkündür.

Editör: Uşak Son Dakika