Senelerdir mesai günleri adına iki farklı indirim kampanyası düzenleyerek milyonlarca tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran A101 Market, ayrıca hafta sonu indirim kampanyaları ile de vatandaşların ilgi odağında olmayı başardı. Özellikle son dönemlerde gelişen olumsuz ekonomik şartlar sebebi ile her zamankinden daha fazla takip edilen zincir market, son olarak yeni indirim kataloğu ile gündeme geldi.

Okulların açılması ile birlikte tüm kırtasiye ürünlerinde ciddi bir fiyat değişikliğine giden ve hafta boyunca da ilgili ürünlerin satışlarını gerçekleştiren A101 Market, bu kez de yeni indirim kataloğunu duyurdu. Gelecek haftanın indirim kampanyasını şimdiden duyurarak tüketicileri avantajlı fırsatlar ile ilgili bilgilendiren zincir market, kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

YENİ KAMPANYA DUYURULDU

Ürün çeşitliliği, ülkenin dört bir yanında bulunan şubeleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile zincir market sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer almayı başaran A101 Market, resmi web sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Gelecek hafta başlayacak olan indirim kampanyasını şimdiden duyuran zincir market, 21 Eylül 2023 tarihli kampanyası kapsamında gıda ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün adına ciddi indirimlere imza atmış olduğunu gözler önüne serdi.

A101 MARKET YENİ İNDİRİM KAMPANYASI

Zincir market A101’in 21 Eylül 2023 tarihi itibari ile satışa sunacak olduğu bazı indirimli ürünleri şu şekilde:

- Tat pilavlık bulgur 3 kg: 39,90 TL

- Sütaş yarım yağlı kaymaksız yoğurt 3 kg: 79 TL

- Sırma ayçiçek yağı 5 L: 157 TL

- Torku tam yağlı süzme peynir 450 g: 59,50 TL

- Muratbey Anadolu lezzetleri (dil peyniri, örgü peyniri, tel peyniri) 200 g: 62,50 TL

- Tat domates salçası 1,5 kg: 84,90 TL

- Dardanel zeytinyağlı sardalya konservesi 105 g: 31,90 TL

- Tat Basmati pirinç 1 kg: 36,90 TL

- Tat ketçap& mayonez seti: 54,90 TL

Editör: Uşak Son Dakika