Yapı Kredi Bankası son dönemde promosyon anlaşmalarıyla dikkat çekiyor. Müşterilerine özel kampanya ve kredi fırsatlarına hız veren banka, çeşitli kurumlarla promosyon anlaşmalarına da devam ediyor. Toplamda 15 bin liranın üzerinde promosyon anlaşmasına imza atan Yapı Kredi, emeklilere yönelik promosyonların yanı sıra çalışanlara yönelik de ödemelere devam ediyor.

Kamu kurumları ile yaptığı promosyon anlaşmaları rekor seviyelere gelen Yapı Kredi, Muğla Büyükşehir Belediyesi ile anlaşma sağladı. Yapıla anlaşma sonrasında ilgili kurumda çalışan personellerin maaştan hariç nakit promosyon alması sağlanacak.

15 BİN 600 TL PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILACAK!

Yapı Kredi Bankası ile Muğla Büyükşehir Belediyesi arasında promosyon anlaşması sağlandı. Emeklilere yönelik promosyon avantajlarının yanı sıra kurumlarla anlaşmalar yapılmaya da devam ediyor. Bu kapsamda devlet kadrolarında çalışanların maaş promosyonları da netlik kazandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ile anlaşma sağlayan Yapı kredi Bankası, çalışanların hesaplarına maaştan hariç 15.600 TL promosyon ödeyecek. Ayrıca maaş müşterilerine yönelik avantajlı birçok kampanya da devam ediyor. Bu sayede birçok farklı kurum çalışanı promosyon olanaklarına ek olarak bankaların çeşitli ayrıcalıklarından yararlanabiliyor.

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ANLAŞMA SAĞLANDI!

Muğla Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik verilecek promosyon ödemesi için ihale gerçekleştirildi. İhaleyi kazanan Yapı Kredi Bankası ise bu kapsamda belediye çalışanları için en yüksek teklifi sundu. 1619 çalışana kişi başı 15.600 TL promosyon ödemesi yapmaya hazırlanan Yapı Kredi Bankası, 25 milyonu aşkın promosyon ödemesi yapacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra birçok farklı kurumla da promosyon anlaşmasına imza atmıştı.

Muğla Büyükşehri Belediyesi çalışanlarına Ağustos ayı maaşlarıyla birlikte belirlenen promosyon oranları hesaplara aktarılacak. Çeşitli kamu kurumlarında çalışanların maaşlarını ilgili bankadan almalarını taahhüt etmeleri ile promosyon ödemeleri yapılıyor. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası tarafından 15.600 TL ödemeler son olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yapılacak. Anlaşma sağlanmasının ardından belediye çalışanları promosyon ödemelerini beklemeye başladı.

Editör: Uşak Son Dakika