Bankaların sıklıkla düzenlediği market kampanyaları, gelen Ramazan ayı ile birlikte daha da sık hayata geçirilmeye başlandı. Bu kapsamda pek çok sektörel iş birliği gerçekleştiren bankalar, özellikle zincir marketler ile anlaşmaya giderek, kampanyanın daha geniş kitlelerce kullanılabilmesine izin verir hale geldi. Son olarak bu tarz bir kampanyayı hayata geçirmiş olan Akbank ise, CarrefourSA ile anlaşmaya vardı.

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan CarrefourSA ile anlaşmaya varan Akbank, kampanya şartlarını yerine getiren vatandaşların 200 TL değerinde indirim kodu kazanacağını bildirdi. Bu kapsamda kampanya şartlarına ilişkin de bilgi veren Akbank, gerçekleştirdiği bilgilendirme kapsamında tüm detayları kamuoyu ile paylaştı. İşte Akbank ile CarrefourSA kampanyasının tüm detayları…

KAMPANYAYA KATILMAK, 200 TL İNDİRİM KODU KAZANDIRACAK

Yeni kampanyasına ilişkin bilgi veren Akbank; Akbank Mobil üzerinden “1010CARREFOURSA200” davet koduyla ilk kez Akbanklı olanların 200 TL üzeri CarrefourSA alışverişine 200 TL indirim kodu kazanacağını bildirdi. Verdiği davet kodunun Akbank Mobil’den yapılan kayıtlarda, referans kodu alanına yazılması gerektiğini bildiren Akbank, kampanyadan yalnızca ilk kez Akbanklı olan vatandaşların yararlanabileceğini altını çizdi. Akbank’a kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından kodu yeni müşterisine iletecek olan Akbank, kampanyadan her yeni müşterisinin bir kez yararlanabileceğini de bildirdi.

CARREFOURSA KART SAHİBİ OLANLAR KAMPANYADAN YARARLANACAK

Kampanya kapsamındaki şartları da bildiren Akbank, kampanyaya katılım için müşterinin aktif bir bireysel CarrefourSA Kart’ının olmasının şart olduğunu belirtti. Bu kapsamda kartı olmayanların CarrefourSA’nın internet sitesinden kart kaydı oluşturduktan sonra kampanyadan yararlanabilir hale geleceğini bildiren Akbank, müşteri olma adımlarının ardından, bireysel CarrefourSA Kart’ın bağlı olduğu telefon numarası ile giriş CarrefourSA’ya giriş yaparak, kampanya kodunu kartlarına tanımlaması gerektiğini ve 200 TL’nin üzerindeki her alışverişi için kodun kullanılabilir olacağını açıkladı. CarrefourSA Online Market uygulaması ve CarrefourSA online sitesinden yapılacak alışverişlerin kampanyaya dahil olmadığını belirten Akbank; kampanyanın yalnızca alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart ve kuyum alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dışındaki fiziki alışverişlerde geçerli olacağının altını çizdi.