Bankaların belirli dönemlerde başlattığı kampanyalar bütçeyi destekleyici fırsatlar sunuyor. Bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Yaklaşan Anneler Günü'ne özel Ziraat Bankası banka müşterilerine 120 TL'ye kadar Bankart Lira hediye edecek.

ZİRAAT BANKASI ANNELER GÜNÜ KAMPANYASI NEDİR?

Ziraat Bankası'ndan Anneler Günü'ne özel başlattığı 120 TL Bankkart Lira kampanyası 5 Mayıs tarihi itibariyle geçerli oluyor. Kampanyanın son günü ise 15 Mayıs. Belirli sektör harcamasına geçerli olacak bu kampanya için detaylar belli oldu. Bankkart POS cihazı üzerinden yapılacak tek seferlik 500 TL ve üzeri harcama 30 TL. Toplamda kampanya dönemi boyunca 120 TL Bank Kart Lira kazandıracak.

Kazandıran Bankkart Lira kampanyası kafe, restaurant, güzellik ve kuaför salonu, giyim, aksesuar, kuyum, mücevherat, kozmetik ve saat sektörlerinde geçerliliğini koruyacak.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL 120 TL HEDİYE KAMPANYA BAŞVURUSU

Kampanya dönemi boyunca bankanın iletişim kanalları üzerinden katılım sağlayanlar bu fırsatı değerlendiriyor. Bankkart Mobil uygulama üzerinden ya da Bankkart.com.tr adresi üzerinden ilgili kampanyaya gelerek katılım sağlanabilir. Aksesuar, giyim, kuyum, küçük ev aletleri, kozmetik, güzellik, bakım merkezleri, kafe ve restaurant sektörlerinde geçerli olan kampanya başvuruya açık hale geldi.

Kampanya dönemi devam ederken aynı gün aynı iş yerinden yapılacak olan harcamanın ilki kampanyaya dahil edilecek. Kampanya şartlarını yerine getiren her müşteri için kazandığı tutar anında hesaba yüklenecek. Anneler günü harcamasına 120 TL Bankkart Lira kazanmak isteyenler alışveriş yapmadan hemen önce kampanyaya katılım sağlamalıdır.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL 120 TL HEDİYE

Ziraat Bankası'nın müşteri hesabı bulunan bireysel kullanıcılarına sunduğu bu teklif en fazla 120 TL Bankkart Lira kazandırıyor. Harcanan tutar kredi kartı ya da banka kartı özellikli kart sahiplerinin yapacakları işlemler dikkate alınarak değerlendirilir. Peşin ya da taksitli harcamalar geçerli olacaktır. İptal, iade ya da nakit çekim işlemleri kampanya sürecine dahil edilmiyor.

Kampanyaya yalnızca asıl kart sahibi müşteriler başvurabilir. Ziraat Bankası Anneler Günü için başlattığı kampanyası üzerinde değişiklik yapma hakkını korur.