Otomotiv sektöründe adından sık sık söz ettiren markalardan Hyundai, cazip satış kampanyalarına devam ediyor. Özellikle son dönemde otomobil markaları arasında finansman fırsatları sık sık gündeme gelmeye başladı. Rakiplerine göz dağı veren Hyundai, en çok satan araç modellerinden i20 için kaçırılmayacak bir fırsatı duyurdu.

Hyundai’nin resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda B sınıfı hatchback segmentinde satışa sunduğu i20 için finansman kampanyası yer aldı. Yeni yılda yepyeni bir Hyundai i20 satın almak isteyenler, düşük faizli taşıt kredisi fırsatını kullanarak hayallerine kavuşabiliyor. Hyundai’nin finansman kampanyasının detayları açıklandı.

HYUNDAİ İ20’DE GEÇERLİ 50 BİN TL FİNANSMAN KAMPANYASI

Türkiye’de kendi sınıfında en çok satan otomobil modellerinden biri olan Hyundai i20 dikkat çekmeye devam ediyor. B sınıfında büyük talep gören bu hatchback otomobil için nisan ayına özel kredi kampanyası geldi. Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin resmi web sitesinde yer alan kampanyaya göre 2023 model i20’ler 50 bin TL kredi imkanıyla satışa sunuluyor.

Hyundai’den i20 satın alırken 50 bin TL kredi fırsatından yararlananlar bütçesine en uygun koşullarda araç sahibi olma fırsatını değerlendirebiliyor. Hyundai’nin i20 modelinde geçerli olan 50 bin TL taşıt kredisinin vadesi 12 ay olarak belirlenirken aylık faiz oranı yüzde 0.99 oldu.

HYUNDAİ İ20 DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ FIRSATI

Düşük faizli kredi imkanından yararlanmak isteyenler Hyundai yurdun dört bir yanındaki Hyundai yetkili satıcılarına müracaat ediyor. Yüzde 0.99 faiz avantajıyla 50 bin TL kredi kullanmak için son başvuru tarihi 30 Nisan 2023 olarak belirlendi. Üstelik Hyundai, kredi kullanmadan 2023 model i20 satın alacaklara özel 6 bin 500 TL indirim kampanyası başlattı.