Apple yenilemekte olduğu mağazasında Airpods satarak bunun modellerini ve de fiyatlarını duyurmaktadır. İphone, Mac, Apple Watch, Apple TV’den sonra Airpods satmaya da başlayan mağazada kişilerin ilgisini çeken modeller açıklanmıştır. Airpod Apple’ın kurduğu ve yeni modelleri de burada tanıtmakta olduğu mağazada şu an satışa sunulmaktadır.

Yenilenen Airpods model özelliği ve üstün kalitesi ile kişilerin gözdesi olma yolundadır. Airpods modelleri içerisinde yenilenen ve özellikleri yükseltilmiş haliyle kişilere son derece kaliteli gelir. İndirimli olarak satılmakta olan bu kulaklık modeli fiyatlarının da cazip olması ile pek şok kişinin almasını kolaylaştırır.

Airpods 3. Nesil şu an Apple tarafından sertifikalı olarak belirtilen yenilenmiş ürün mağazasında bulunur. Airpods 3 modelinin dışında 2 modeli Airpods Pro 2 modeli de aynı şekilde mağazada satışa sunulmuş durumdadır.

Yenilenmiş Airpods 3 Satışa Sunuldu!

İlk defa yenilenmiş ola  Airpods Apple tarafından satışa sunulmaktadır. Yenilenmiş olan Airpods 3 sıfır fiyatına kıyasla %17 oranında indirim ile satıştadır. Magsafe şarj kutusuna sahip olan bu modelin fiyatı da normal fiyatında çok daha uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Airpods 3 fiyatları 149 dolar olarak belirtilmektedir.

Yenilenmiş Pro 2 Fiyatı

Apple tarafından yenilenen özelliği ile ön plana çıkmakta olan yenilenmiş pro 2 modelinde 40 dolar kadar indirim söz konusudur. Normalde kulaklık fiyatı çok daha fazlayken sağlanmakta olan indirim sayesinde daha uygun fiyatlara kişileri karşılar. Airpod 2 modeli yenilenerek mağazada bulunmakta ancak şu an için satışa sunulmamaktadır.

Kuvvetlenmiş tasarımı, kuvvet sensörü kontrolleri, uyarlanabilir ekolayzır, uzamsal ses ve de magsafe şarj özelliği ile kendini göstermekte olan Airpods 3. Nesil model titiz şekilde test sürecinden geçirilmektedir. Arızalı olan bileşenler değiştirilmekte ve kulaklık için ekstra önem arz etmekte olan temizlik işlemi uygulanmaktadır. Apple tarafından yenilenen Airpods 3 özellikleri bu şekilde belirtilmektedir.

Editör: Uşak Son Dakika