Türkiye’de otomobil fiyatlarının giderek arttığı bu dönemde bütçesine uygun koşullarda sıfır km araç arayanlara müjdeli haber geldi. Hyundai, yıl sonuna kadar geçerli olacak satış kampanyasını duyurdu. Güney Koreli otomobil devinin bu hamlesi, uygun ekonomik koşullarda sıfır km araç arayanların yüzünü güldürmeye yetti.

2023 model bir otomobil sahibi olmak için nakit durumunu ayarlamakta zorlananlara Hyundai’den dev fırsat geldi. Nakit sıkışıklığını toparlayana kadar ödemeleri erteleme fırsatı sunan bu kampanya otomotiv piyasasında dikkat çekti. Hyundai i10 şehir içindeki yüksek manevra kabiliyeti ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor.

2023 MODEL HYUNDAİ İ10 SATIŞ KAMPANYASI

Ferah iç hacmi ve sportif dış tasarımıyla dikkat çeken Hyundai i10 modelinde kaçırılmayacak bir kampanya gündeme geldi. Teknolojik iç mekanıyla son derece kullanışlı bir otomobil olan Hyundai i10 modeli sıfır km araç arayanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu modelde geçerli şimdi al 6 ay sonra ödemeye başla kampanyasının detayları belli oldu.

Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin resmi web sitesinde yer alan kampanya duyurusu dikkat çekti. Buna göre yepyeni bir Hyundai i10 sahibi olacaklara anahtar hemen teslim edilirken ödemeler aralık ayında başlayacak. Yılsonuna geçerli olan kampanyada diğer modeller de dikkat çekti.

TÜM HYUNDAİ YETKİLİ BAYİLERİNDE GEÇERLİ

Otomotiv sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olan Hyundai en çok satan modellerinde cazip kampanyalar sunuyor. Hyundai’nin i20, Bayon ve Tucson modellerinde kampanyadan yararlanmak isteyenlere özel seçenekler devam ediyor.

2023 model Hyundai i10 ve diğer modelleri şimdi al 6 ay sonra öde kampanyası kapsamında satın almak isteyenler için avantajlı satış devam ediyor. Bu kampanya yurdun dört bir yanındaki Hyundai yetkili bayilerinden satılan 2023 model i10 modellerinde geçerli olacak.