2023 model bir otomobil sahibi olmak isteyenlerin yakından takip ettiği otomobil kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. İtalyan otomotiv devi Fiat, ülkemizde çok satan Egea modellerinde geçerli cazip satış kampanyasını duyurdu. Fiat’ın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre tüm Egea modellerinde “Yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra öde” kampanyası başladı.

Bütçesine en uygun koşullarda sıfır km araç sahibi olmak isteyenler Fiat’ı tercih ediyor. Fiat’ın Egea modeli Türkiye otomotiv sektöründe her zaman en çok satan modeller arasında ön sıralarda yer alıyor. Taşıt kredisi kampanyasıyla yepyeni bir Fiat Egea’ya sahip olmak isteyenler için çok önemli bir fırsat gündeme geldi.

FİAT EGEA MODELLERİNDE MAYIS AYI FIRSATI

Fiat Egea ailesi içinde her kullanıcının ihtiyacına ve tarzına hitap eden otomobil modelleri bulunuyor. Fiat Egea’larda düşük faizli taşıt kredisi kullanarak otomobil sahibi olmak artık daha kolay. İtalyan otomotiv devinin resmi web sitesindeki kampanya duyurusu dikkat çekti. Buna göre Fiat Egea ailesinde geçerli yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme seçeneği başladı.

FİAT EGEA TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ DETAYLARI

Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyanın detayları belli oldu. Bütçesine uygun koşullarda taşıt kredisi kullanarak sıfır km Egea sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuldu. Kampanyadaki faiz oranı araç fiyatına, kullanılan kredi koşullarına ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir.

Fiat’ın Egea modellerinde yarısı peşin kalanı 1 sene sonra ödeme seçeneğinde kullanılacak taşı kredisi 24 ay üzeri vadelerde geçerli olmayacak. Fiat’ın otomobil sektöründe ses getiren kredi kampanyası 9 km 2023 model yılı tüm Egea modellerinde geçerli olacak. 1 Haziran 2023 tarihinde sona erecek Fiat Egea taşıt kredisi kampanyası stoklarla sınırlandırıldı.