Türkiye’de son dönemde sıfır otomobile ulaşmak epey zorlaştı. Her ay giderek artan fiyatların dışında araç tedarik sorunları devam ediyor. Tüm markaların otomobil bayilerine az sayıda sıfır otomobil gelirken, sıfır araç arayanlar listelere adını yazdırmaya devam ediyor. Fransız otomotiv devi Renault beklenen araç satış kampanyasını duyurdu.

Bütçesine uygun koşullarda yepyeni bir otomobile sahip olmak isteyenlerin beklediği taşıt kredisi haberi nihayet geldi. Renault resmi web sitesinden yapılan açıklamada taşıt kredisi limitleri ve vade sayısı yükseltildi. Buna göre 2023 model Renault sahibi olmak çok daha kolay hale geldi.

RENAULT FİNANS 400 BİN TL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye otomobil sektöründe her zaman en çok satan markalardan biri olan Renault yine çok konuşulacak bir kampanya ile gündeme geldi. Mayıs ayında 2023 model sıfır km bir otomobil arayanların dikkatini çeken fırsatlar peş peşe geldi. Fransız otomotiv devinin resmi web sitesi üzerinden duyurduğu yeni Renault Finans kampanyası büyük ilgi gördü. Bu kampanya tüm Renault modellerinde perakende satın alımında bireysel müşteriler için geçerli olacak.

36 AY VADELİ RENAULT FİNANS TAŞIT KREDİSİ

Kampanya nihai fatura değeri 800 bin TL’nin altında olan sıfır km araçlarda geçerli olurken detaylar belli oldu. Renault Finans taşıt kredisi yüzde 50’ye kadar kredilendirme oranı için 400 bin TL kredi ve 36 ay vade ile sunulacak. Üstelik bu taşıt kredisi kampanyasında uygulanacak faiz oranı ise yüzde 3.45 olarak belirlendi.

Bu koşullar altında Renault finans taşıt kredisinde aylık ödeme 22 bin 079 TL olarak hesaplanıyor. Renault Finansman kampanyası şirketin şartlarına bağlı olup farklı finansman kampanyaları ile birleştirilemez. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil olmayıp peşin olarak alınır.