Türkiye’nin akıllı telefon markalarından biri olan General Mobile, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yeni modeli GM 23’ü tanıtan şirket uygun fiyatlı akıllı telefon arayanlara müjdeli haberi verdi. Makul denilebilecek donanımı ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken General Mobile GM 23 resmen piyasaya sürüldü.

Ön siparişe açılan General Mobile GM 23 modeli sade tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu akıllı telefon siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. General Mobile GM 23 ekranı 6.52 inç olup HD+IPS özelliğiyle dikkat çekiyor. Telefonda sekiz çekirdekli MediaTek Helio G37 işlemci bulunuyor. Bu yonga 8 GB RAM ve 128 GB artırılabilir depolama alanı sunuyor.

GENERAL MOBİLE GM 23 ÖZELLİKLERİ DİKKAT ÇEKTİ

General Mobile GM 23 modelinin kamera tarafında 50 MP AI ana kamera yer alıyor. Ana sensör F/1.8 diyafram açıklığına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Yapay zeka ve Tetrapixel teknolojisi bulunan kamera düşük ışıkta daha net çekimler sağlıyor. Telefonun arka tarafında ise makro kamera ile detay çekimlerinin yapılması mümkün oluyor.

General Mobile GM 23 modelinde ekran hızı 90 Hz olurken parmak izi sensörü bulunuyor. Uygun fiyatlı General Mobile 23 modelinin diğer özellikleri arasında Bluetooth 5.0, 3.5 mm kulaklık ve mikrofon girişi yer alıyor.

GENERAL MOBİLE FİYATLARI BELLİ OLDU

Uygun fiyatlı ve piyasaya yeni sürülen bir akıllı telefon satın almak isteyenler General Mobile markasını tercih ediyor. Türkiye’de üretim yapan General Mobile, GM 23 modelini ön siparişe açtı. General Mobile GM 23 modelinin fiyatı 5 bin 199 TL olarak belirlendi. Giriş seviyesi akıllı telefonlar için seçenekler arasında yer alan General Mobile GM 23 satışları tüm hızıyla devam ediyor.