V29 Lite 5G

Son teknolojik özelliklere sahip olan V29 Lite 5G ülkemizde satışları başladı. Güünü Qualcamm’un Snapdragon 695 işlemcisinden alan ürün android 13 işlem sistemi il FunTouch OS 13 ara yüzü ile istenilen uygulamaları kullanabilmeye olanak tanıyor. 8GB RAM ve 256GB kadar depoalama alanı bulunan vivo V29 Lite 5G genişletilmiş RAM 3.0 özelliği ile 36 adede kadar uygulama arasından gecikme bulunmadan hızlı bir şekilde geçiş yapılabilir. Vivo alanında ilk defa orta segemtte kullanıcılarına kavisli ekrana sahip bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Altn ışıltısı ve siyah elmas ışıltısı renk seçenekleri ile gelen V29 Lite 120Hz kavisli AMOLED ekranı ile uygun fiyatlarıyla son derece modern şıklıkta bir akıllı telefon piyasalarda yerini aldı.

Kaliteli Fotoğraf Çekimleri

V29 Lite 64MP optik görüntü sabitleme özelliği bulunan ana kamerası 120Hz göz korumalı AMOLED ekranı sayesinde yüksek kamera performansı sunuyor. Telefonun 2MP bokeh, 2MP makro lensnten meydana gelen üçlü arka kamera sistemi sayesinde anılar ve en güzel anlar hem gece hem de gündüz tüm ışık koşulları üzerinden en güzel şekilde ölümsüzleştirmek mümkün oluyor. Çift pozlama özelliği ve fotoğrafın öznesini arka fondan ayırması ile belirgin ve görünür olmasını sağlayan katmanlı fotoğrafların yanı sıra farklı portre modlarında en güzel fotoğrafları Dual- View Video özelliği ile ön ve arka kameralarını aynı zamanda kullanarak çok daha etkili Vlog’lar çekilebilir. Vivo V29 Lite’ı 2 büyük android sürümü güncelleme ve 3 yıl android güvenlik güncelleme garantisiyle satışa sunuluyor.

Telefon Vivo’nun online satış kanalı üzerinden satın almak isteyenler için 1 yıl garantili ve 1 yıl ücretsiz ekran onarım hediyesi ile sunulmaktadır. Bunların yanı sıra eski telefonunu getirenlere yeni telefon alımlarında 500 TL kapsamında indirim fırsatları sunuluyor.

Editör: Uşak Son Dakika