WhatsApp’taki verileri farklı işletim sistemleri arasında transfer etmek oldukça zor hale geliyor.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olarak hayatımızda bulunan WhatsApp, milyarlarca aktif kullanıcıya hizmet vermeye devam ediyor. Bu uygulama birçok akıllı telefonda otomatik olarak yüklü şekilde geliyor. Android’den iOS’a veya iOS’tan Android’e geçemek isteyen kullanıcılar için WhatsApp’taki aktarım işlemi de son derece zor olabiliyor. Bununla beraber silinen mesajları geri getirmekte son derece zorlu olabiliyor.

WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır?

WhatsApp mesajlarını kurtarmak oldukça zor olabiliyor. Bununla beraber silinen mesajları kurtarabileceğiniz bir yöntem bulunuyor. iToolab WatsGo ile Android ve iOS’ta silinen WhatsApp mesajlarını kurtarabilirsiniz.

iToolab WatsGo ile WhatsApp Transferi

iToolab WatsGo, WhatsApp için kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulamayı kullanarak WhatsApp verilerinizi kurtarabilir, Android ile iOS arasında aktarım yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden WhatsApp’taki tüm verileri bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Bu sayede akıllı telefonunuzda da yer açma desteğinden de yararlanabilirsiniz. Android 13 ve iOS 16 ile de tam uyumlu olarak gelen iToolab WatsGo’nun tüm cihazlarda özgürce kullanılabiliyor.

Uygulama özellikle aktarım hızı konusunda adından söz ettiriyor. Apple’ın geliştirdiği “Move to iOS”la benzer özelliklere sahip olan uygulama bu konuda da beklentilere yanıt veriyor. Uygulama üzerinde onlarca veri türünü tek tuşla aktarabilirsiniz. iToolab WatsGo’nun bilgisayar korsanlığına karşı da sizlere güvence veriyor. Böylece kullanıcılar herhangi bir sorun yaşamıyor.

iToolab WatsGo uygun fiyatlı yazılımlardan bir tanesidir. Premium özelliklerin tamamını aktif hale getiren Pro sürüm için indirim kampanyası da sunuyor. Uygulama üzerinden transfer işlemlerini şu şekilde yapabilirsiniz;

·       iToolab WatsGo uygulamasını kurun.

·       Telefonu bilgisayara bağlayın.

·       Aktaracağınız verileri seçin.

·       Veri aktarımının tamamlayın.

 iToolab WatsGo, WhatsApp silinen mesajları kurtarmak ve transfer etmek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesidir. WhatsApp’taki msajları bu şekilde kurtarabilir ve transfer edebilirsiniz. Yazıda bulunan adımları doğru şekilde yaptığınız zaman WhatsApp transferini tamamlayabilirsiniz.

Editör: Uşak Son Dakika